Ruce, které léčí, ruce, které nabízejí, slova, která mluví se Srdcem Nebe, se Srdcem Země.

Vzácná návštěva mayského dědečka a babičky v České republice, v srdci Evropy.

Od 11. 7. do 30. 7. 2019 máme již podruhé příležitost užít si přítomnosti dvou mayských kněží z kmene Quiche, původních duchovních průvodců jedné z nejstarších a nejmoudřejších tradic na světě, která dodnes uchovává mistrovství v práci s rituálním ohněm.

Tata Maya – dědeček Juan Leon a Nana Maya – babička Lucia Raymundo z Guatemaly (nyní usídleni v Mexiku) nabídnou přednášky, ceremonie pro léčení, celovíkendové harmonizační setkání, ceremonii pro ženy, ceremonii pro děti i individuální terapie a obřady pro jednotlivce či rodiny. Povídání o loňském setkání s nimi včetně fotografií z akcí najdete na našem blogu.

Celý program

potni chyse   13. – 14. 7 .2019 Temazcal a mayská ceremonie pro léčení
Propojení mayské a mexické tradice očistné práce s ohněm. Tento den bude věnován všem, kteří mají nějaké fyzické, emocionální, mentální, duchovní, případně rodinné problémy.
   
mesic   16. 7. 2019 Luna v mayském vesmíru
Večerní setkání s mayskými kněžími v mocných energiích Luny v úplňku. Povídání, jehož hlavním tématem bude Luna, Žena, Voda, Emoce a Život sám. Součástí bude i rituál obětování/darování pro babičku Lunu.
   
Machu Picchu   18. 7. 2019 Cesta do posvátných míst Mayů a Aztéků v Mexiku, Guatemale a Peru
Povídání o mayském kalendáři, ceremoniálním životě a rituálních a posvátných místech mayské a aztécké kultury jako jsou Teotihuacan, Chichen Itza, Tikal, Cuzco, Machu Picchu, Tiahuanaco a další.
   
harmonie   20. – 21. 7. 2019 Harmonie života. Víkend s Mayskými stařešiny
Každý z nás touží žít v harmonii. Prastará kultura Mayů nám může pomoci se znovunavázáním kontaktu s Harmonií, s Jednotou, která nás obklopuje, v podobě, v jaké ho naše kultura už ztratila a zapomněla.
   
maysky obrad   23. – 24. 7. 2019 Individuální léčení a ceremonie
Individuální léčení podle tradičních terapeutických praktik nebo osobní ceremonie pro jednotlivce, pro páry, rodiny či skupiny, která ponese váš záměr-prosbu-přání.
   
zena   27. 7. 2019 Mayská ceremonie pro ženy
Na den, který je dle mayského kalendáře ve znamení Luny, povede Nana Lucia ceremonii, která bude věnována léčení a posílení ženského principu, uzdravení našich ženských rodových linií.
   
dite holcicka   28. 7. 2019 Mayská ceremonie pro děti
Poslední mayská ceremonie letošního pobytu bude věnována dětem. Jejich zdraví, fyzickému i duševnímu a naladění se na přirozený a radostný proud života.