potni chyse

Propojení mayské a mexické tradice očistné práce s ohněm.

Tento víkend bude věnován všem, ktěří mají nějaké fyzické, emocionální, mentální, duchovní, případně rodinné problémy.

V sobotu nás Xolotl Q. (Mexiko) provede tradičním potním rituálem, kterým započneme očistný léčivý proces. Vstoupíme do temazcalu (domu horkých kamenů), který je branou mezi dimenzemi do elementárního světa, do léčivých a regeneračních vlastností Země, očistné síly vody, vysokých vibrací větru a transformační esence ohně.

V neděli nás Tata a Nana Maya zasvětí do mocné léčivé práce s ohněm dle jejich vlastních tradic a projdeme Ceremonií pro léčení.

Začátek v sobotu v 10 hod ráno (možnost přijet na místo už v pátek večer). Konec v neděli v odpoledních hodinách.

Program bude tlumočený do českého jazyka.

Fotografie z loňské ceremonie pro léčení a temazcalu na Hasině:

Místo konání: Setkání proběhne na místě zvaném Dům bílé srny, v přátelském prostředí nového prostoru určeného k léčení a učení naší Bytosti, v Hasině/Rožďalovicích, okr. Nymburk.

Cena: Cena za program je 2400 Kč v předprodeji, 2800 Kč na místě. Platba převodem musí být na našem účtu minimálně 3 pracovní dny před akcí. Poté již platí vyšší cena.

Cena za nocleh je 200 Kč/noc (na karimatce v domě či ve vlastním stanu na zahradě).​  Veganská strava v biokvalitě​ 400 Kč (zahrnuje oběd a večeři v sobotu a snídani a oběd v neděli). Nocleh a strava jsou hrazeny na místě v hotovosti.

S sebou: Na ceremonii s sebou přineste svíci z přírodního vosku jako dar pro oheň (bez kalíšku, skla apod.) a případně byliny či květiny na oltář.

Akce má omezenou kapacitu počtu účastníků.

Xolotl, Nana Lucia a Tata JuanTemazcal povede Xolotl Martinez. Xolotl je aztécký strážce moudrosti a náčelník posvátných obřadů. Je učitelem posvátných tanců, průvodcem očistných potních rituálů Temazcalli a expertem na aztéckou kosmologii, stejně jako šamanské léčivé techniky.

Ceremonii povedou Tata Maya – dědeček Juan Leon  a Nana Maya – babička Lucia Raymundo, dva mayští kněží z kmene Quiche,  duchovní průvodci jedné z nejstarších a nejmoudřejších tradic na světě. Tata a Nana Maya pocházejí z Guatemaly a nyní žijí v Mexiku, propojují tedy mayskou původní tradici těchto dvou zemí. Všechny akce s mayskými stařešiny najdete zde. Během pobytu budou Tata a Nana poskytovat také individuální léčení a ceremonie.

Akce již proběhla, přihlášení není možné.