Mach Picchu
Výjimečné setkání s mayskými stařešiny Nanou Lucií a Tatou Juanem (Mexiko/Guatemala), a aztéckým strážcem moudrosti Xolotlem Q. (Mexiko).
Povídání o mayském kalendáři, ceremoniálním životě a rituálních a posvátných místech mayské a aztécké kultury jako jsou Teotihuacan, Chichen Itza, Tikal, Cuzco, Machu Picchu, Tiahuanaco a další.

Xolotl, Nana Lucia a Tata JuanTata Maya, dědeček Juan Leon  a Nana Maya, babička Lucia Raymundo, jsou dva mayští stařešinové kmene Quiche,  duchovní průvodci jedné z nejstarších a nejmoudřejších tradic na světě, která dodnes uchovává mistrovství v práci s rituálním ohněm. Tata a Nana Maya pocházejí z Guatemaly a nyní žijí v Mexiku, propojují tedy mayskou původní tradici těchto dvou zemí. Xolotl Q. je aztécký strážce moudrosti a náčelník posvátných obřadů. Je učitelem posvátných tanců, průvodcem očistných potních rituálů Temazcalli a expertem na aztéckou kosmologii. Žije v Mexiku, posvátné rituály ale provádí i v dalších zemích Jižní Ameriky i Evropy.

Program bude tlumočený do českého jazyka.

Všechny akce s mayskými stařešiny najdete zde. Během pobytu budou Tata a Nana poskytovat také individuální léčení a ceremonie.

Místo konání: Kino Mír, Náměstí Míru 177, Heřmanův Městec

Harmonogram: Setkání začíná 18. července (Čt) 2019 od 18 hodin, délka je 2 hodiny.

Cena: 150 Kč

Akce již proběhla, přihlášení není možné.