Poslední mayská ceremonie letošního pobytu bude věnována dětem. Jejich zdraví, fyzickému i duševnímu a naladění se na přirozený a radostný proud života.

Podle mayského kalendáře bude den ve znamení PSA, který symbolizuje hru, radost, přátelství, porozumění řádu a zákona života. Je to vhodný den pro ceremonii k odstranění negativních věcí, zloby, nedorozumění v rodinném životě, pro povzbuzení přátelství a láskyplných pocitů. Také můžeme požádat o vizi, inspiraci a pochopení autorit, moudrých průvodců, harmonizovat mysl a srdce se sebou samým a poděkovat Matce zemi za vše, co nám dává.

Ceremonie se mohou účastnit děti v doprovodu svých rodičů.

Začátek v 10 hod. Konec v odpoledních hodinách.

Program bude tlumočený do českého jazyka.

Místo konání: Setkání proběhne na místě zvaném Dům bílé srny v Hasině/Rožďalovicích, okr. Nymburk.

Nabízíme možnost přijet již v sobotu večer a přespat, na karimatce v domě neb ve vlastním stanu na zahradě. Cena za nocleh je 200 Kč. Na akci je zajištěna veganská strava v biokvalitě 200 Kč (snídaně a oběd) / 100 Kč (oběd).

Cena:

Jeden dospělý + jedno dítě: 800 Kč v předprodeji, 1200 Kč na místě

Rodinné vstupné (rodiče + děti): 1200 Kč v předprodeji, 1600 Kč na místě

Platba převodem musí být na našem účtu minimálně 3 pracovní dny před akcí. Poté již platí vyšší cena.

S sebou: Na ceremonii prosím přivezte jednu přírodní svíčku pro každé dítě (nejlépe ze včelího vosku) a nejlépe také jeden svazek květin, jeden svazek bylin, případně nějaká semínka. Ceremonie probíhá venku.

Akce má omezenou kapacitu počtu účastníků.

Nana Lucia a Tata JuanCeremonii povedou Tata Maya – dědeček Juan Leon  a Nana Maya – babička Lucia Raymundo, dva mayští kněží z kmene Quiche,  duchovní průvodci jedné z nejstarších a nejmoudřejších tradic na světě. Tata a Nana Maya pocházejí z Guatemaly a nyní žijí v Mexiku, propojují tedy mayskou původní tradici těchto dvou zemí. Všechny akce s mayskými stařešiny najdete zde. Během pobytu budou Tata a Nana poskytovat také individuální léčení a ceremonie.

Akce již proběhla, přihlášení není možné.