zeny s kvetinamiNa den, který je dle mayského kalendáře ve znamení Luny, povede Nana Lucia ohňovou ceremonii, která bude věnována léčení a posílení ženského principu, uzdravení našich ženských rodových linií.

Začátek v 10 hod. Konec v odpoledních hodinách.

Program bude tlumočený do českého jazyka.

Místo konání: Setkání proběhne na místě zvaném Dům bílé srny, v přátelském prostředí nového prostoru určeného k léčení a učení naší Bytosti, v Hasině/Rožďalovicích, okr. Nymburk.

Nabízíme možnost přijet již v pátek večer a přespat, na karimatce v domě neb ve vlastním stanu na zahradě. Cena za nocleh je 200 Kč. Na akci je zajištěna veganská strava v biokvalitě 200 Kč (snídaně a oběd) / 100 Kč (oběd).

Cena: 700 Kč v předprodeji, 1000 Kč na místě. Platba převodem musí být na našem účtu minimálně 3 pracovní dny před akcí. Poté již platí vyšší cena.

S sebou: Na ceremonii prosím přivezte jednu přírodní svíčku (nejlépe ze včelího vosku), jeden svazek květin, jeden svazek bylin a nějaká semínka. Ceremonie probíhá venku.

Fotografie z loňské ceremonie pro ženy na Hasině:

Akce má omezenou kapacitu počtu účastníků.

zensky kruhCeremonii povede Nana Maya – babička Lucia Raymundo z kmene Quiche (pravděpodobně za podpory svého muže Taty Juana), duchovní průvodkyně jedné z nejstarších a nejmoudřejších tradic na světě. Nana Maya pochází z Guatemaly a nyní žije v Mexiku, propojuje tedy mayskou původní tradici těchto dvou zemí. Všechny akce s mayskými stařešiny najdete zde. Během pobytu budou Tata a Nana poskytovat také individuální léčení a ceremonie.

Akce již proběhla, přihlášení není možné.