Ruce, které léčí, ruce, které nabízejí, slova, která mluví se Srdcem Nebe, se Srdcem Země.

Vzácná návštěva mayského dědečka a babičky v České republice, v srdci Evropy.

Od 20.9. do 1.10. máte příležitost setkat se a užít si přítomnosti dvou mayských kněží z kmene Quiche, původních duchovních průvodců jedné z nejstarších a nejmoudřejších tradic na světě, která dodnes uchovává mistrovství v práci s rituálním ohněm.

Tata Maya – dědeček Juan Leon a Nana Maya – babička Lucia Raymundo z Guatemaly (nyní usídleni v Mexiku) nabídnou přednášky, ceremonie pro ochranu, léčení, hojnost, vděčnost, individuální terapie a obřady pro jednotlivce či rodiny. A také výjimečné setkání ve dnech podzimní rovnodennosti na hradu Lichnice.

Program

ceremonie   20.9. Ceremonie pro ochranu
Skupinový rituál, kterého se mohou zúčastnit všichni, kdo potřebují ochranu pro sebe, svou rodinu, nebo také pro dům, podnikání, svou zahradu a půdu a podobně. Rituál je vhodný i pro rodiče s dětmi.
   
pyramida mexiko   21.9. Mayský vesmír
Večerní setkání, na kterém si budeme povídat o mayské kosmovizi a mistrovské ceremoniální práci s ohněm. Součástí bude i rituál požehnání.
   
rovnodennost   22.-23.9. Oslava podzimní rovnodennosti S MAYI A KOGI
Výjimečná dvoudenní slavnost na oslavu podzimní rovnodennosti podle tradic jedněch z nejstarších a nejzachovalejších původních kultur světa, Mayů a Kogi.
   
kresba   25.9. Mayské symboly a léčení
Večerní setkání v divadle Kampa. Povídání o praktikách a znalostech v oblasti zdraví a rovnováhy mezi tělem-myslí-duchem.
   
maysky obrad   26.-28.9. Individuální léčení a ceremonie
Individuální léčení podle tradičních terapeutických praktik nebo osobní ceremonie pro jednotlivce, pro páry, rodiny či skupiny, která ponese váš záměr-prosbu-přání.
   
potni chyse   29.9. Ceremonie pro léčení a temazcal
Propojení mayské a mexické tradice očistné práce s ohněm. Tento den bude věnován všem, kteří mají nějaké fyzické, emocionální, mentální, duchovní, případně rodinné problémy.
   
zena   30.9. Ceremonie pro ženy
Na den, který je dle mayského kalendáře ve znamení Luny, povede Nana Lucia ceremonii, která bude věnována léčení a posílení ženského principu, uzdravení našich ženských rodových linií.
   
maysky obrad   1.10. Individuální léčení a ceremonie
Individuální léčení podle tradičních terapeutických praktik nebo osobní ceremonie pro jednotlivce, pro páry, rodiny či skupiny, která ponese váš záměr-prosbu-přání.

 

Akce jsou tlumočeny do českého jazyka.

Změny v programu jsou vyhrazeny.