potni chyse

Propojení mayské a mexické tradice očistné práce s ohněm.

Tento den bude věnován všem, ktěří mají nějaké fyzické, emocionální, mentální, duchovní, případně rodinné problémy.

Dopoledne nás Tata a Nana Maya zasvětí do mocné léčivé práce s ohněm dle jejich vlastních tradic a projdeme ceremonií pro léčení. Odpoledne/navečer bude čas vstoupit do temazcalu (domu horkých kamenů) – tradiční potní lázně, která podpoří očistný léčivý proces. Temazcal povede Xolotl Q. Martinez.

Začátek v 10 hod ráno (možnost přijet na místo už v pátek večer). Konec v sobotu později večer (doporučujeme přespat na místě do druhého dne).

Program bude tlumočený do českého jazyka.

Setkání proběhne na místě zvaném Dům bílé srny, v přátelském prostředí nového prostoru určeného k léčení a učení naší Bytosti, v Hasině/Rožďalovicích, okr. Nymburk.

​Na akci je zajištěna veganská strava v biokvalitě 200 Kč (oběd a večeře).

Pokud budete chtít přespat, cena je 200 Kč/noc (na karimatce v domě či ve vlastním stanu na zahradě).

Akce má omezenou kapacitu počtu účastníků.

Xolotl a NanaCeremonii povedou Tata Maya – dědeček Juan Leon  a Nana Maya – babička Lucia Raymundo, dva mayští kněží z kmene Quiche,  duchovní průvodci jedné z nejstarších a nejmoudřejších tradic na světě. Tata a Nana Maya pocházejí z Guatemaly a nyní žijí v Mexiku, propojují tedy mayskou původní tradici těchto dvou zemí. 

Temazcal povede Xolotl Martinez. Xolotl je aztécký strážce moudrosti a náčelník posvátných obřadů. Je učitelem posvátných tanců, průvodcem očistných potních rituálů Temazcalli a expertem na aztéckou kosmologii, stejně jako šamanské léčivé techniky.

Přihlaste se vyplněním rezervačního formuláře níže.

Akce již proběhla, přihlášení není možné.