kresba

Bohatá mayská kultura rozvíjela v průběhu času praktiky a znalosti v oblasti zdraví a rovnováhy mezi tělem-myslí-duchem. Užívajíc léčivých rostlin, čísel, symbolů, stejně jako ceremonií zaměřených na zdraví. Mayští kněží a léčitelé se tak starají o komunitu a její problémy v oblasti zdraví.

Mayský kněz a léčitel může lidem pomoci hlouběji, pokud zná jeho nahual, číslo, jeho ochránce a když ví, komu obětovat a kým je pacient řízen. Číslo a symbol se uzavírají do tzv. mayského kříže, který pomáhá v poznání bytosti každého a jeho energií.

Přednáška bude tlumočena do českého jazyka.

Po tomto setkání budou v následujících dnech Tata a Nana poskytovat individuální léčení a ceremonie pro ty, kdo ho potřebují.

Večer vás provedou Tata Maya – dědeček Juan Leon  a Nana Maya – babička Lucia Raymundo, dva mayští kněží z kmene Quiche,  duchovní průvodci jedné z nejstarších a nejmoudřejších tradic na světě. Tata a Nana Maya pocházejí z Guatemaly a nyní žijí v Mexiku, propojují tedy mayskou původní tradici těchto dvou zemí. 

Prodej vstupenek na akci probíhá přes stránky Divadla Kampa. Tlačítko “Koupit vstupenky” vás přesměruje na příslušnou stránku.

Akce již proběhla, přihlášení není možné.