chodidlo v potuckuVZHLEDEM K AKTUÁLNÍM OPATŘENÍM A MOŽNOSTI ÚČASTI POUZE 6 OSOB JE POUŤ BOHUŽEL NAKONEC PRO VEŘEJNOST UZAVŘENÁ. Pokud byste se chtěli přesto připojit, vydejte se k jinému prameni třeba v blízkosti svého bydliště a propojíme se alespoň skrze vodu:-)

Zveme vás v rámci projektu Živá voda na další pouť k prameništím českých potoků a řek, tentokrát k prameni řeky Jihlavy. V rámci našich poutí to bude první řeka, která ústí do Černého moře.

Kdy a kde: Setkáme se ve středu 17.10. v 11 hodin a vyrazíme k prameni řeky Jihlavy. Přesné místo setkání upřesníme co nejdříve.

Co s sebou: oblečení na ven do každého počasí, krystal křišťálu (pokud nestihnete sehnat, budeme mít nějaké navíc), můžete vzít i nějaký hudební nástroj, na který zahrajete vodě, dále svačinu, hodit se mohou i pracovní rukavice a pytel na odpad (když kolem pramene či v lese narazíme na odpad, snažíme se jej vyčistit)

Proč: Voda není pouhou kapalinou, sloučeninou molekul kyslíku a vodíku. Voda byla odpradávna vnímána jako posvátná nositelka života. V jejím náručí vznikl život na Matce Zemi a vzniká v ní nový život v lůně každé matky.

Jak prokazují výzkumy Dr. Emoto, voda je nositelkou informací a reaguje na podněty a emoce z okolí. Tedy je i na nás, jaká voda protéká naší krajinou a jak zpětně ovlivňuje nás, kteří jsme z 60-70 % tvořeni vodou. Rádi bychom vodě vrátili vnímání její posvátnosti a životadárnosti.

Jak: Při putování k pramenům se budeme na konkrétní tok ladit, vnímat vibrace a melodie, které tekoucí voda tvoří. Místa pramenů vyčistíme od nepořádku a obnovíme tok odstraněním překážek z koryta. Provedeme rituál, který k uctění a uzdravování vody používají indiáni Kogi.  Do krystalů křišťálu vložíme vizualizaci čisté, životadárné, pitné, harmonické vody, která protéká krajinou, oživuje ji a harmonizuje. Tyto krystaly pak vložíme do vody, která bude tento záměr či přání roznášet všude po svém toku.

Příspěvek: za akci nevybíráme žádné vstupné, můžete nám věnovat dobrovolný příspěvek na organizaci našich akcí, případně budeme rádi za krystaly křišťálu

Přihlášení: Přihlásit se můžete pomocí formuláře níže:


Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.