spojene ruceZveme vás na členskou schůzi a setkání přátel Alopé. Jako zapsaný spolek máme povinnost svolávat členskou schůzi každý rok, rádi bychom ale z formální schůze udělali příležitost potkat se s vámi, se kterými rezonuje naše činnost a rádi byste se třeba nějak zapojili.

Tento rok vypadal kvůli covidu a omezené možnosti setkávání velmi tiše, „jako by se nic nedělo“. Přesto jsme pokračovali alespoň jako členové v každoměsíčních poutích k pramenům. A hlavně se před nedávnem, v době podzimní rovnodennosti, konal Světový kruh moudrých babiček a dědečků Planety v Mexiku, na kterém jsme měli jako spolek dva zástupce. Rádi bychom se s vámi podělili o informace a zážitky z tohoto kruhu, byť byly trochu jiné, než jsme vlastně původně čekali.

Zároveň toto setkání bude možností osobně se potkat a domluvit se, pokud by vás těšilo se k nám připojit. Aktuálně děláme všechnu činnost na dobrovolné bázi. Při organizaci akcí budeme rádi za jakoukoli pomoc – pokud můžete např. občas tlumočit, vyzvednout stařešiny na letišti, pomoci na akci jako organizátor, máte pozemek, kde se dá uspořádat ceremonie, nebo nám můžete třeba pomoci s účetnictvím (nebo mnoho dalšího)… budeme také rádi, když nám o tom povíte.

Kdy: V pátek 26. listopadu od 15 do 17 hodin

Kde: Centrum Šestý smysl, Široká 65/14, Praha 1

Přihlášení: Prosím, dejte nám vědět, že dorazíte, abychom věděli s kolika osobami počítat:


Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.