Během února a března 2021 budou Tata Juan a Nana Lucia nabízet online individuální léčení.

Nana Lucia a Tata JuanTata Maya, dědeček Juan Leon a Nana Maya, babička Lucia Raymundo, jsou dva mayští stařešinové kmene Quiche, duchovní průvodci jedné z nejstarších a nejmoudřejších tradic na světě, která dodnes uchovává mistrovství v práci s rituálním ohněm. Tata Juan a Nana Lucia pokračují v tradičních mayských ceremoniích a rituálech získaných a předáváných od svých předků z generace na generaci po dlouhá staletí.

Tata a Nana Maya pocházejí z Guatemaly a nyní žijí v Mexiku, propojují tedy mayskou původní tradici těchto dvou zemí.

Pro individuální léčení je nutné znát předem vaše osobní údaje (datum, čas a místo narození), ze kterých bude vypracována studijní mapa – „mayský horoskop“, ze které Tata Juan nebo Nana Lucia vyčtou informace o vašem životním směřování a ochráncích. Na základě mayského horoskopu a po představení vašeho problému vyberou Tata či Nana některou z vhodných  mayských tradičních terapeutických praktik nebo  vhodné léčení z oblasti ceremoniálního světa.

Praktické informace
Jak: Léčení bude probíhat online přes aplikaci Zoom. Detaily k přihlášení vám pošleme do emailu.
Kdy: během měsíce února a března, každý den vždy od 17:30 do 19 hodin
Délka: 90 min
Cena: 1.700 Kč (Cena zahrnuje platbu za tlumočení. Pokud tlumočení nepotřebujete, dejte nám prosím vědět v přihlašovacím formuláři do zprávy.)
Kdo: Vybrat si můžete, zda chcete sezení s Tatou Juanem, Nanou Lucií či oběma.

ceremonie rovnodennostPřihlášení
Na individuální léčení se přihlašte vyplněním formuláře níže. Uveďte prosím, zda chcete být léčení Tatou Juanem, Nanou Lucií či oběma a vyplňte prosím také vaše datum narození. Dále vyplňte preferovaný den, kdy léčení proběhne. Pokud to bude možné, budeme se snažit vám vyjít vstříc. Do zprávy pak můžete nastínit obecně, čeho se léčení bude týkat (není podmínkou).Léčení povede:

Tata JuanNana Lucieoba


Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.