Nana Lucia a Tata Juan

Přednáška již proběhla, ale stále se můžete registrovat, pošleme vám záznam!

Když jsme se účastnili letos v době rovnodennosti Světového kruhu stařešinů v Mexiku, měli jsme možnost potkat se také s Tatou Juanem a Nanou Lucií, mayskými kněžími, které jsme již dvakrát v předchozích letech přívitali u nás v České republice. Bohužel jsme zjistili, že se jim aktuálně nedaří příliš dobře. Covid tvrdě postihl jejich blízké a bohužel i je samotné v tom, že přišli o většinu zdrojů obživy. Veřejné ceremonie, setkání a přednášky se konají jen zřídka a také s individuálními ceremoniemi či léčením se na ně lidé obracejí v mnohem menší míře.

Protože se Tata Juan s Nanou Lucií stali během pobytů u nás také našimi přáteli, rozhodli jsme se pro ně uspořádat „benefiční“ přednášku. Tedy budete to opravdová regulérní online přednáška, během které se od mayských stařešinů dozvíte mnoho zajímavého, ale pro toho, kdo bude chtít, s benefičními prvky, kdy může darovat více jako příspěvek na živobytí pro Tatu a Nanu. Pokud se nebudete moci připojit online v době konání přednášky, bude možnost zhlédnout ji ze záznamu.

ceremonie rovnodennostPovídat si budeme o mayské spiritualitě. O jejích kořenech i o tom, jak se praktikuje dnes. O mayských ohňových ceremoniích, posvátném kruhu, modlitbách. O mayském léčení těla i ducha. O propojení s Přírodou, s energiemi, s posvátností Života. Na závěr požádáme stařešiny také o rituál požehnání. Online setkání bude vedeno jako rozhovor a budete mt možnost položit také své dotazy. Akce bude tlumočena do češtiny.

Přednáška proběhne v den, který podle mayského kalendáře nese energii KAME, energii věčného cyklu života, smrti a znovuzrození. Jedná se o pozitivní energii, která je naplněna harmonii a mírem. Tento den je vhodný pro poděkování předkům i osobní transformaci.

Tata Maya, dědeček Juan Leon a Nana Maya, babička Lucia Raymundo, jsou dva mayští stařešinové kmene Quiche, duchovní průvodci jedné z nejstarších a nejmoudřejších tradic na světě, která dodnes uchovává mistrovství v práci s rituálním ohněm. Tata Juan a Nana Lucia pokračují v tradičních mayských ceremoniích a rituálech získaných a předáváných od svých předků z generace na generaci po dlouhá staletí. Tata a Nana Maya pocházejí z Guatemaly a nyní žijí v Mexiku, propojují tedy mayskou původní tradici těchto dvou zemí.

Fotky z předchozích akcí s Mayskými stařešiny v České republice

Termín
Přednáška proběhla v úterý 30.11. od 18 do 20:00 hodin, můžete se ale podívat na záznam.

Cena
Doporučená cena je 300 – 500 Kč, ale můžete darovat i více jako příspěvek na živobytí Taty a Nany. Své příspěvky prosím posílejte na účet č. 2201453849/2010 a do poznámky uveďte „Mayove“. Nezapomeňte se prosím přihlásit také přes formulář níže.

Přihlášení
Přihlašte se prosím vyplněním formuláře níže a my vám pošleme záznam akce.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.