spojene ruce

Zveme vás na členskou schůzi a setkání přátel Alopé. Jako zapsaný spolek máme povinnost svolávat členskou schůzi každý rok, rádi bychom ale z formální schůze udělali příležitost potkat se s vámi, se kterými rezonuje naše činnost a rádi byste se třeba nějak zapojili.

V loňském roce jsme byli jako spolek uzavření hodně sami do sebe. Většina setkání byla neveřejná. Naciťovali jsme se na potřeby Matky Země a specielně míst kolem hradu Lichnice. Hodně nás inspirovalo setkání některých členů s mamy kmene Viva (Kogi), které pozvala Monika Michaelová. 

V loňském roce jsme svolali dvakrát Kruh Země, na který jsme zvali lidi, o kterých víme, že pracují s nějakými místy v naší republice. První setkání 12.2.2022 bylo takové seznamovací v ekocentru Vrátkov. Sdíleli jsme v kruhu a provedli společný rituál a procházku po okolí. Druhé setkání bylo na podzimní rovnodennost 22.-23.9.2022 v Podhradí a na hradě Lichnice s rituálem podzimní rovnodennosti.

Těšíme se také na nové podněty od vás a po skončení schůze se společně domluvíme, zda uděláme nějaký společný rituál v přírodě nebo možná u Vltavy, která je od Studia Braník nedaleko.

V neposlední řadě vnímáme toto setkání jako možnost osobně se potkat a domluvit se, pokud by vás těšilo se k nám připojit. Aktuálně děláme všechnu činnost na dobrovolné bázi. Při organizaci akcí budeme rádi za jakoukoli pomoc – pokud můžete např. občas tlumočit, pomoci na akci jako organizátor, máte pozemek, kde se dá uspořádat ceremonie nebo nám můžete třeba pomoci s účetnictvím (nebo mnoho dalšího)… budeme také rádi, když nám o tom povíte.

Kdy: V pátek 24. února od 15 do 17 hodin

Kde: Studio Braník, Ke Krči 30, Praha 4

Přihlášení: Prosím, dejte nám vědět, že dorazíte, abychom věděli s kolika osobami počítat:

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.